EoCatWork # 02 – Webinár

0
474

Pri príležitosti 30. výročia Ekonomiky spoločenstva predstavujeme #EoCatWork, sériu 4 webinárov realizovaných Univerzitným inštitútom Sophia v spolupráci s Ekonomikou spoločenstva. #EoCatWork: štyrikrát (raz za mesiac od februára do mája), aby ste sa zoznámili s podnikateľmi Ekonomiky spoločenstva, ich firmami a históriou ich podnikania.

Po stretnutí s Elisabettou Epping-Rossi, podnikateľkou spoločnosti AGÁTA Rösterei & Café, sme 11. marca odcestovali do USA, aby sme sa stretli s Andrewom Gustafsonom zo spoločnosti Communion Properties, realitnej spoločnosti v Omaha v Nebraske: „Prestavba domov a pracovných príležitosti “, hovorí John Mundell.

Andrew Gustafson je profesorom obchodnej etiky s doktorátom filozofie a prosperujúcim obchodom s nehnuteľnosťami. “Čo robíte?” a „prečo to robíte takto?“: filozofické otázky, ktoré by si mal položiť každý človek, najmä v oblasti obchodu. Takto popisuje Andrew svoju skúsenosť: „Práce na renovácii budov majú „vykupiteľskú“ kvalitu v súlade s Božou vôľou obnoviť a vykúpiť stvorenie.“