EoCatWork #04 – Webinár

0
28

Štvrtý a posledný webinár série #EoCatWork, ktorý pripravil Univerzitný inštitút Sophia v spolupráci s ES pri príležitosti 30. výročia Ekonomiky spoločenstva, je 13/5. #EoCatWork: štyrikrát (raz za mesiac od februára do mája), aby ste sa zoznámili s podnikateľmi Ekonomiky spoločenstva, ich firmami a históriou ich podnikania.

Po stretnutí, ktoré sa uskutočnilo vo februári s Elisabettou Epping-Rossi a jej manželom Johannes, podnikateľmi spoločnosti AGÁTA Rösterei & Café, v marci so severoamerickým podnikateľom ES Andrewom Gustafsonom zo spoločnosti Communion Properties, v apríli sme odleteli do Brazílie na stretnutie s podnikateľom Diegom Mirandom z cestovnej kancelárie Unitur. Na posledný webinár zo série #EoCatworhk s názvom: „Dve generácie, jeden sen: ES v strednej Afrike“, pocestujeme do dvoch miest v strednej Afrike, Yaoundé (Kamerun) a Lubumbashi (Demokratická republika Kongo). Rečníci: Simon Nkeng Nkafu a medzinárodná sieť ES (EoC-iin) z Kamerunu a Konžskej demokratickej republiky.

V týchto EoC-iin hub, ktoré sú prítomné na všetkých kontinentoch, sa pomáha pri rozbiehaní nových ekonomických iniciatív a ich účastníci majú možnosť podeliť sa o svoje úsilie a odhodlanie v ekonomike starajúcej sa o ľudí, o vzťahy medzi nimi a životné prostredie. Tento rozkvet by nebol možný bez priekopníckej úlohy tých, ktorí sa najskôr ujali úlohy šíriť ES na africkom kontinente. Na webinári budú zástupcovia oboch skupín.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte váš komentár!
Zadajte vaše meno